Databáze akcí dalšího profesního vzdělávání ISTP

Nápověda

Zpět

Přehled společností

Tato stránka obsahuje přehled všech společností, které jsou v databázi zaregistrovány. Seznam společností je v tabulce standardně uveden po 10 společnostech na jedné stránce. Počet zobrazených společností lze měnit pomocí pomocí "Volby počtu zobrazených společností na stránce" umístěné pod seznamem. Na stránce je možno zobrazit najednou 10, 20, 50 záznamů nebo všechny záznamy. Na další stránky se dostanete pomocí číselných odkazů uvedených pod tabulkou.

Hlavní menu:

Jednoduché vyhledávání - odkaz otevře stránku s formulářem, který umožňuje jednoduše a rychle formulovat, co chcete v databázi vyhledat.

Rozšířené vyhledávání - odkaz otevře stránku s formulářem, který umožňuje podrobněji specifikovat, co chcete v databázi vyhledat.

Přihlášení - odkaz vede na stránku, kde mohou registrovaní uživatelé vstoupit do databáze a měnit či doplňovat data o akcích, které pořádají.

Registrace - odkaz na stránku, kde je možno stát se registrovaným uživatelem databáze a ukládat do ní data, o akcích, které sám pořádá.

Co je DAT CZ? - odkaz vás zavede na stránku s obecnými informacemi o systému DAT CZ, o jeho vzniku a jeho zaměření.

Vyhledávat v seznamu společností lze jednak:

1) Pomocí počátečního písmene názvu společnosti.

Kliknutím na písmeno v uvedené abecedě se v tabulce zobrazí seznam společností, jejichž název začíná na konkrétní zvolené písmeno.

2) Definováním konkrétního regionu, ve kterém společnost působí.

Zvolením určitého regionu z nabídky v seznamu se zobrazí přehled společností, které patří do vybraného kraje. Pokud zvolíte položku Vše zobrazí se vám kompletní seznam všech zaregistrovaných společností.

Třídění položek v tabulce

Vyhledané položky je také možné třídit podle sloupců v tabulce. Třídit lze podle Názvu společnosti, podle Počtu akcí a podle Obce.

Název společnosti - sloupec obsahuje název společnosti. Název je hypertextový a kliknutím na něj se zobrazí detailní informace o společnosti - základní kontaktní údaje a přehled všech akcí, které společnost pořádá. Kliknutím na název sloupce v tabulce Název společnosti lze položky abecedně setřídit. Prvním kliknutím se položky seřadí vzestupně, druhým kliknutím pak sestupně.

Počet běhů akcí - v tomto poli tabulky se zobrazuje počet běhů akcí, které vybraná společnost pořádá. Kliknutím na hlavičku sloupce Počet běhů akcí se položky v tabulce setřídí podle počtu běhů akcí vzestupně. Druhým kliknutím se pak setřídí sestupně.

Obec - v tomto poli se zobrazuje město, pod kterým je společnost v databázi zaregistrována. Kliknutím na název sloupce Obec lze položky v tabulce abecedně setřídit. Prvním kliknutím se položky seřadí vzestupně, druhým kliknutím pak sestupně.

Adresa - v tomto poli je uvedena adresa sídla společnosti.

Kontaktní email - v tomto poli je uveden email na kontaktní osobu společnosti.

Telefon - v tomto poli je uveden telefon na kontaktní osobu společnosti.

DAT 1.0.0 - aktualizováno 2.1.2017
Technická podpora -
© TREXIMA, spol. s r. o. 1999-2017