Firemní nabídka AbecedaPC Consulting a.s.

 • TOP
 • Adresa

 • Jandova 135/2, 190 00 Praha 9 - Vysočany

 • Kontakty

 • Tel.: 800 118 118, 773 694 370
 • E-mail: info@AbecedaPC.cz
 • Web:
 • Kontaktní osoba: Iva Horová
 • IČ: 73528366
 • DIČ: CZ8007270392
 • Č. účtu: 170347736/0600, GE Capital Bank

Výpis kurzů na míru EduCity

Kurzy na míru

Zjistěte, jak ke zvýšení produktivity vašich schůzek může přispět efektivní používání aplikací G Suite, především Kalendáře, Gmail, Prezentace a…
Pracujete ve Wordu ze struktoravanými a rozsálými texty nebo texty se složitým formátováním? Chcete se naužit vytvářet a upravovat šablony na…
Chcete zefektivnit vaše onlne schůzky? Ukážeme vám, jak vhodně pracovat s pokročilejšími funkcemi Microsoft Teams.
Již nemusíte jezdit na schůzky, s ostatními můžete komunikovat na dálku pomocí online schůzek přes aplikaci Teams.
Zjistěte, jak automatizovat pracovní postupy pomocí aplikace Power Automate (dříve Flow) a jak vytvářet webové a mobilní aplikace i bez programování v…
Zvyšte svoji kvalifikaci na rekvalifikaci Čtení a kreslení technické dokumentace se zaměřením na projektování v programu Revit.
Školení Power Pivot - naučte se analyzovat data v Excelu pomocí nástroje Power Pivot.
Zpracováváte velké množství dat v Excelu z různých zdrojů? Použijte nástroj Power Query.
Přijďte na školení Microsoft 365 (dříve Office 365) a začněte využívat možností online služby Microsoft 365 na maximum.
Zjistěte jak v aplikaci Google Tabulky vytvářet a formátovat tabulky a grafy, používat vzorce a funkce a pracovat s dlouhými seznamy.
Zjistěte jak v aplikaci Google Dokumenty pracovat online s dokumenty a spolupracovat při jejich vytváření s více uživateli.
Zjistěte, jaké možnosti vám přináší G Suite (dříve Google Apps) - komunikaci, sdílení a spolupráci.
Přijďte na školení Microsoft 365 (dříve Office 365) a začněte využívat možností online služby Microsoft 365 na maximum.
Naučte se na školení SharePoint vytvářet a spravovat firemní intranet a jeho obsah.
Zvyšte svoji kvalifikaci na rekvalifikaci Čtení a kreslení technické dokumentace se zaměřením na projektování v programu Inventor.
Přijďte na školení SharePoint a seznamte se s možnostmi sdílení a spolupráce v návaznosti na Microsoft Office.
Rekvalifikace Základy obsluhy počítače akreditovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) je zaměřená na základní práci se systémem…
Rekvalifikace Programátor www aplikací akreditovaná MŠMT je zaměřená na programování webových stránek s aplikacemi.
Rekvalifikace Tvorba webových stránek je akreditovaná Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy (MŠMT). Rekvalifikace je zaměřená na návrh a tvorbu…
Rekvalifikační školení na program AutoCAD - Čtení a kreslení technické dokumentace (se zaměřením na AutoCAD). Školení akreditované MŠMT.
Rekvalifikace akreditovaná MŠMT na základy práce s Windows, vyhledávání informací na internetu, programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote.
Přijďte na školení Word pokročilý a využijte Word na maximum. Individuální a firemní školení probíhají po celé ČR, otevřené kurzy v Praze a v Kolíně.
Zúčastněte se školení Word a rozšiřte si své znalosti programu Word. Zvolte si pro Vás nejvhodnější formu školení - individuální nebo firemní školení…
Školení Word Essentials je vedené v angličtině, je zaměřené na efektivní práci s textovými dokumenty.
Školení Visio - vytvářejte složité schémata a diagramy v programu Visio - přijďte na školení Visio 2010 od AbecedaPC.
Školení Visio zaměřené na vytváření vývojových a organizačních diagramů, individuální a firemní školení a otevřené kurzy Visio.
Přijďte na školení Excel grafy a vytvářejte grafy podle svých představ.
Přijďte na školení Publisher od AbecedaPC. Zvolte si nejvhodnější formu školení Publisher pro Vás - individuální a firemní školení nebo otevřený kurz.
Školení Project Server je plně přizpůsobené podle Vašeho pracovního zaměření a požadavků, školení Project Server je přizpůsobené na míru.
Školení Project - individuální nebo firemní školení Project v našich učebnách nebo u Vás kdekoliv po celé ČR, otevřené kurzy Project v Praze a v…
Individuální a firemní školení Project kdekoliv po celé ČR, otevřené kurzy Project v Praze a v Kolíně, školení Project pro pokročilé uživatele
Školení Project 2010 zaměřené na vytváření harmonogramů a sledování průběhu projektů v Project 2010 nebo Project 2007, školení přizpůsobené podle…
Školení PowerPoint - vyberte si školení podle svých představ. Školení programu PowerPoint maximálně přizpůsobíme podle Vašich požadavků.
Školení Outlook pro pokročilé uživatele - školení, které Vám umožní zpracovávat velké množství e-mailů v programu Outlook.
Školení Outlook - školení podle Vašich představ - vyberte si individuální nebo firemní školení nebo otevřený kurz Outlook.
Školení Excel pro velmi pokročilé uživatele - staňte se expertem na Excel. Zvolte si individuální školení nebo firemní školení, případně otevřený…
Školení OneNote - na školení Onenote zjistíte, jak zaznamenávat informace v různých formátech, třídit poznámky a vyhledávat v nich.
Vytvářejte v Excelu makra v jazyce VBA - přijďte na školení Excel 2010 VBA.
Chcete, aby Excel pracoval za Vás? Přijďte na školení a naučte se používat makra.
Školení Excel analýza dat pro uživatele, kteří zpracovávají a vyhodnocují velké objemy dat a vytvářejí statistiky. Využijte individuální nebo firemní…
Školení Excel pro pokročilé - školení, které Vám umožní plně využít funkce Excelu.
Školení Excel pro mírně pokročilé a samouky - individuální nebo firemní školení u nás v učebně nebo u Vás kdekoliv po celé ČR, otevřené kurzy v Praze…
Přijďte na školení Excel a vytvoření tabulky nebo grafu pro Vás bude hračka. Zvolte si individuální školení, firemní školení nebo otevřený kurz Excel.
Školení Access - rozšiřte funkčnost Access pomocí programování ve VBA, přijďte na školení od AbecedaPC.
Školení Access podle Vašich představ - zvolte si formu školení - individuální nebo firemní školení nebo otevřený kurz Access.
Školení Access základní - přijďte na školení a naučte se vytvářet databáze v programu Access.
Školení Revit - přijďte na školení Revit a seznamte se s principem práce s informačním modelem budovy (BIM).
Potřebujete vytvořit knihovnu bloků v AutoCADu? Přijďte na školení a naučte se vytvářet dynamické bloky. Školení AutoCADu je autorizované společností…
Zlepšete svoje znalosti AutoCADu LT - Přijďte na školení AutoCAD LT pokročilý. Školení je akreditováno společností Autodesk.
Školení AutoCAD LT základní je zaměřené na vytváření, úpravu a tisk technických výkresů. Školení AutoCAD LT je autorizováno společností Autodesk.
Školení AutoCAD LT expres pro občasné uživatele AutoCADu LT. Školení zaměřené na provádění drobných změn ve výkresech, jejich prohlížení a tisk.
Přijďte na školení AutoCADu pro pokročilé uživatele a rozšiřte si znalosti kreslení rovinných výkresů. Školení je autorizované společností Autodesk.
Přijďte na školení AutoCAD vizualizace a naučte se vytvářet v AutoCADu fotorealistické vizualizace.
Školení CAD administrátor pro administrátory CAD prostředí zaměřené na správu bloků, CAD standardy, databázové systémy a správu licencí.
Potřebujete prohlížet, tisknout a exportovat výkresy z AutoCADu? Přijďte na školení AutoCAD tisk a publikování.
Přijďte na školení AutoCAD 3D modelování a naučte se vytvářet prostorové modely v AutoCADu. Školení AutoCADu je autorizované společností Autodesk.
Školení AutoCAD expert vám umožní maximálně zefektivnit Vaši práci v AutoCADu. Školení AutoCAD expert je autorizované společností Autodesk.
Školení AutoCAD základní zaměřené na vytváření, úpravu a tisk technických výkresů v programu AutoCAD. Školení AutoCAD je autorizováno společností…

Výpis veřejných kurzů EduCity

Veřejné kurzy

 
18.5.2024
5120 Kč + 21% DPH
Jandova 135/2, 190 00 Praha 9
 
 
3 dny
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha
 
termín nestanoven
nezadána
 
 
 
 
Praha


Kontaktovat firmu - AbecedaPC Consulting a.s.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a pět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.