Firemní nabídka AbecedaPC Consulting a.s.

 • TOP
 • Adresa

 • Jandova 135/2, 190 00 Praha 9 - Vysočany

 • Kontakty

 • Tel.: 800 118 118, 773 694 370
 • E-mail: info@AbecedaPC.cz
 • Web:
 • Kontaktní osoba: Iva Horová
 • IČ: 73528366
 • DIČ: CZ8007270392
 • Č. účtu: 170347736/0600, GE Capital Bank

Výpis kurzů na míru EduCity

Počítačové a IT kurzy

Zjistěte, jak ke zvýšení produktivity vašich schůzek může přispět efektivní používání aplikací G Suite, především Kalendáře, Gmail, Prezentace a…
Pracujete ve Wordu ze struktoravanými a rozsálými texty nebo texty se složitým formátováním? Chcete se naužit vytvářet a upravovat šablony na…
Chcete zefektivnit vaše onlne schůzky? Ukážeme vám, jak vhodně pracovat s pokročilejšími funkcemi Microsoft Teams.
Již nemusíte jezdit na schůzky, s ostatními můžete komunikovat na dálku pomocí online schůzek přes aplikaci Teams.
Zjistěte, jak automatizovat pracovní postupy pomocí aplikace Power Automate (dříve Flow) a jak vytvářet webové a mobilní aplikace i bez programování v…
Zvyšte svoji kvalifikaci na rekvalifikaci Čtení a kreslení technické dokumentace se zaměřením na projektování v programu Revit.
Školení Power Pivot - naučte se analyzovat data v Excelu pomocí nástroje Power Pivot.
Zpracováváte velké množství dat v Excelu z různých zdrojů? Použijte nástroj Power Query.
Přijďte na školení Microsoft 365 (dříve Office 365) a začněte využívat možností online služby Microsoft 365 na maximum.
Zjistěte jak v aplikaci Google Tabulky vytvářet a formátovat tabulky a grafy, používat vzorce a funkce a pracovat s dlouhými seznamy.
Zjistěte jak v aplikaci Google Dokumenty pracovat online s dokumenty a spolupracovat při jejich vytváření s více uživateli.
Zjistěte, jaké možnosti vám přináší G Suite (dříve Google Apps) - komunikaci, sdílení a spolupráci.
Přijďte na školení Microsoft 365 (dříve Office 365) a začněte využívat možností online služby Microsoft 365 na maximum.
Naučte se na školení SharePoint vytvářet a spravovat firemní intranet a jeho obsah.
Zvyšte svoji kvalifikaci na rekvalifikaci Čtení a kreslení technické dokumentace se zaměřením na projektování v programu Inventor.
Přijďte na školení SharePoint a seznamte se s možnostmi sdílení a spolupráce v návaznosti na Microsoft Office.
Rekvalifikace Základy obsluhy počítače akreditovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) je zaměřená na základní práci se systémem…
Rekvalifikace Programátor www aplikací akreditovaná MŠMT je zaměřená na programování webových stránek s aplikacemi.
Rekvalifikace Tvorba webových stránek je akreditovaná Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy (MŠMT). Rekvalifikace je zaměřená na návrh a tvorbu…
Rekvalifikační školení na program AutoCAD - Čtení a kreslení technické dokumentace (se zaměřením na AutoCAD). Školení akreditované MŠMT.
Rekvalifikace akreditovaná MŠMT na základy práce s Windows, vyhledávání informací na internetu, programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote.
Přijďte na školení Word pokročilý a využijte Word na maximum. Individuální a firemní školení probíhají po celé ČR, otevřené kurzy v Praze a v Kolíně.
Zúčastněte se školení Word a rozšiřte si své znalosti programu Word. Zvolte si pro Vás nejvhodnější formu školení - individuální nebo firemní školení…
Školení Word Essentials je vedené v angličtině, je zaměřené na efektivní práci s textovými dokumenty.
Školení Visio - vytvářejte složité schémata a diagramy v programu Visio - přijďte na školení Visio 2010 od AbecedaPC.
Školení Visio zaměřené na vytváření vývojových a organizačních diagramů, individuální a firemní školení a otevřené kurzy Visio.
Přijďte na školení Excel grafy a vytvářejte grafy podle svých představ.
Přijďte na školení Publisher od AbecedaPC. Zvolte si nejvhodnější formu školení Publisher pro Vás - individuální a firemní školení nebo otevřený kurz.
Školení Project - individuální nebo firemní školení Project v našich učebnách nebo u Vás kdekoliv po celé ČR, otevřené kurzy Project v Praze a v…
Individuální a firemní školení Project kdekoliv po celé ČR, otevřené kurzy Project v Praze a v Kolíně, školení Project pro pokročilé uživatele
Školení Project 2010 zaměřené na vytváření harmonogramů a sledování průběhu projektů v Project 2010 nebo Project 2007, školení přizpůsobené podle…
Školení PowerPoint - vyberte si školení podle svých představ. Školení programu PowerPoint maximálně přizpůsobíme podle Vašich požadavků.
Školení Outlook pro pokročilé uživatele - školení, které Vám umožní zpracovávat velké množství e-mailů v programu Outlook.
Školení Outlook - školení podle Vašich představ - vyberte si individuální nebo firemní školení nebo otevřený kurz Outlook.
Školení Excel pro velmi pokročilé uživatele - staňte se expertem na Excel. Zvolte si individuální školení nebo firemní školení, případně otevřený…
Školení OneNote - na školení Onenote zjistíte, jak zaznamenávat informace v různých formátech, třídit poznámky a vyhledávat v nich.
Vytvářejte v Excelu makra v jazyce VBA - přijďte na školení Excel 2010 VBA.
Chcete, aby Excel pracoval za Vás? Přijďte na školení a naučte se používat makra.
Školení Excel analýza dat pro uživatele, kteří zpracovávají a vyhodnocují velké objemy dat a vytvářejí statistiky. Využijte individuální nebo firemní…
Školení Excel pro pokročilé - školení, které Vám umožní plně využít funkce Excelu.
Školení Excel pro mírně pokročilé a samouky - individuální nebo firemní školení u nás v učebně nebo u Vás kdekoliv po celé ČR, otevřené kurzy v Praze…
Přijďte na školení Excel a vytvoření tabulky nebo grafu pro Vás bude hračka. Zvolte si individuální školení, firemní školení nebo otevřený kurz Excel.
Školení Access - rozšiřte funkčnost Access pomocí programování ve VBA, přijďte na školení od AbecedaPC.
Školení Access podle Vašich představ - zvolte si formu školení - individuální nebo firemní školení nebo otevřený kurz Access.
Školení Access základní - přijďte na školení a naučte se vytvářet databáze v programu Access.
Školení Revit - přijďte na školení Revit a seznamte se s principem práce s informačním modelem budovy (BIM).
Potřebujete vytvořit knihovnu bloků v AutoCADu? Přijďte na školení a naučte se vytvářet dynamické bloky. Školení AutoCADu je autorizované společností…
Školení AutoCAD LT expres pro občasné uživatele AutoCADu LT. Školení zaměřené na provádění drobných změn ve výkresech, jejich prohlížení a tisk.
Přijďte na školení AutoCADu pro pokročilé uživatele a rozšiřte si znalosti kreslení rovinných výkresů. Školení je autorizované společností Autodesk.
Přijďte na školení AutoCAD vizualizace a naučte se vytvářet v AutoCADu fotorealistické vizualizace.
Školení CAD administrátor pro administrátory CAD prostředí zaměřené na správu bloků, CAD standardy, databázové systémy a správu licencí.
Potřebujete prohlížet, tisknout a exportovat výkresy z AutoCADu? Přijďte na školení AutoCAD tisk a publikování.
Přijďte na školení AutoCAD 3D modelování a naučte se vytvářet prostorové modely v AutoCADu. Školení AutoCADu je autorizované společností Autodesk.
Školení AutoCAD expert vám umožní maximálně zefektivnit Vaši práci v AutoCADu. Školení AutoCAD expert je autorizované společností Autodesk.
Školení AutoCAD základní zaměřené na vytváření, úpravu a tisk technických výkresů v programu AutoCAD. Školení AutoCAD je autorizováno společností…


Kontaktovat firmu - AbecedaPC Consulting a.s.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a sedm ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.