Výpis kurzů na míru EduCity

Počítačové a IT kurzy

Školení AutoCAD LT expres pro občasné uživatele AutoCADu LT. Školení zaměřené na provádění drobných změn ve výkresech, jejich prohlížení a tisk.
Školení Revit - přijďte na školení Revit a seznamte se s principem práce s informačním modelem budovy (BIM).
Zpracováváte velké množství dat v Excelu z různých zdrojů? Použijte nástroj Power Query.
Školení Power Pivot - naučte se analyzovat data v Excelu pomocí nástroje Power Pivot.
Rekvalifikace akreditovaná MŠMT na základy práce s Windows, vyhledávání informací na internetu, programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote.
Rekvalifikační školení na program AutoCAD - Čtení a kreslení technické dokumentace (se zaměřením na AutoCAD). Školení akreditované MŠMT.
Rekvalifikace Tvorba webových stránek je akreditovaná Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy (MŠMT). Rekvalifikace je zaměřená na návrh a tvorbu…
Rekvalifikace Programátor www aplikací akreditovaná MŠMT je zaměřená na programování webových stránek s aplikacemi.
Rekvalifikace Základy obsluhy počítače akreditovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) je zaměřená na základní práci se systémem…
Zvyšte svoji kvalifikaci na rekvalifikaci Čtení a kreslení technické dokumentace se zaměřením na projektování v programu Inventor.
Zvyšte svoji kvalifikaci na rekvalifikaci Čtení a kreslení technické dokumentace se zaměřením na projektování v programu Revit.
Zjistěte, jaké možnosti vám přináší G Suite (dříve Google Apps) - komunikaci, sdílení a spolupráci.
Zjistěte, jak ke zvýšení produktivity vašich schůzek může přispět efektivní používání aplikací G Suite, především Kalendáře, Gmail, Prezentace a…
Školení AutoCAD základní zaměřené na vytváření, úpravu a tisk technických výkresů v programu AutoCAD. Školení AutoCAD je autorizováno společností…
Školení AutoCAD expert vám umožní maximálně zefektivnit Vaši práci v AutoCADu. Školení AutoCAD expert je autorizované společností Autodesk.
Přijďte na školení AutoCAD 3D modelování a naučte se vytvářet prostorové modely v AutoCADu. Školení AutoCADu je autorizované společností Autodesk.
Přijďte na školení AutoCADu pro pokročilé uživatele a rozšiřte si znalosti kreslení rovinných výkresů. Školení je autorizované společností Autodesk.
Potřebujete vytvořit knihovnu bloků v AutoCADu? Přijďte na školení a naučte se vytvářet dynamické bloky. Školení AutoCADu je autorizované společností…
Potřebujete prohlížet, tisknout a exportovat výkresy z AutoCADu? Přijďte na školení AutoCAD tisk a publikování.
Školení CAD administrátor pro administrátory CAD prostředí zaměřené na správu bloků, CAD standardy, databázové systémy a správu licencí.
Školení PowerPoint - vyberte si školení podle svých představ. Školení programu PowerPoint maximálně přizpůsobíme podle Vašich požadavků.
Školení Word Essentials je vedené v angličtině, je zaměřené na efektivní práci s textovými dokumenty.
Zúčastněte se školení Word a rozšiřte si své znalosti programu Word. Zvolte si pro Vás nejvhodnější formu školení - individuální nebo firemní školení…
Přijďte na školení Word pokročilý a využijte Word na maximum. Individuální a firemní školení probíhají po celé ČR, otevřené kurzy v Praze a v Kolíně.
Školení Word dlouhé dokumenty - Pracujete s dlouhými dokumenty v programu Word? Přijďte na školení Word dlouhé dokumenty a Vaše práce bude…
Školení AutoCAD LT základní je zaměřené na vytváření, úpravu a tisk technických výkresů. Školení AutoCAD LT je autorizováno společností Autodesk.
Zlepšete svoje znalosti AutoCADu LT - Přijďte na školení AutoCAD LT pokročilý. Školení je akreditováno společností Autodesk.
Školení Access základní - přijďte na školení a naučte se vytvářet databáze v programu Access.
Školení Access - rozšiřte funkčnost Access pomocí programování ve VBA, přijďte na školení od AbecedaPC.
Přijďte na školení Excel a vytvoření tabulky nebo grafu pro Vás bude hračka. Zvolte si individuální školení, firemní školení nebo otevřený kurz Excel.
Školení Excel pro mírně pokročilé a samouky - individuální nebo firemní školení u nás v učebně nebo u Vás kdekoliv po celé ČR, otevřené kurzy v Praze…
Školení Excel pro pokročilé - školení, které Vám umožní plně využít funkce Excelu.
Chcete, aby Excel pracoval za Vás? Přijďte na školení a naučte se používat makra.
Vytvářejte v Excelu makra v jazyce VBA - přijďte na školení Excel 2010 VBA.
Přijďte na školení Excel grafy a vytvářejte grafy podle svých představ.
Školení OneNote - na školení Onenote zjistíte, jak zaznamenávat informace v různých formátech, třídit poznámky a vyhledávat v nich.
Školení Outlook - školení podle Vašich představ - vyberte si individuální nebo firemní školení nebo otevřený kurz Outlook.
Školení Project 2010 zaměřené na vytváření harmonogramů a sledování průběhu projektů v Project 2010 nebo Project 2007, školení přizpůsobené podle…
Individuální a firemní školení Project kdekoliv po celé ČR, otevřené kurzy Project v Praze a v Kolíně, školení Project pro pokročilé uživatele
Školení Project 2010 - individuální nebo firemní školení Project 2010 v našich učebnách nebo u Vás kdekoliv po celé ČR, otevřené kurzy Project 2010 v…
Školení Project Server je plně přizpůsobené podle Vašeho pracovního zaměření a požadavků, školení Project Server je přizpůsobené na míru.
Přijďte na školení Publisher od AbecedaPC. Zvolte si nejvhodnější formu školení Publisher pro Vás - individuální a firemní školení nebo otevřený kurz.
Školení Visio zaměřené na vytváření vývojových a organizačních diagramů, individuální a firemní školení a otevřené kurzy Visio.
Školení Visio - vytvářejte složité schémata a diagramy v programu Visio - přijďte na školení Visio 2010 od AbecedaPC.
Zjistěte jak v aplikaci Google Dokumenty pracovat online s dokumenty a spolupracovat při jejich vytváření s více uživateli.
Zjistěte jak v aplikaci Google Tabulky vytvářet a formátovat tabulky a grafy, používat vzorce a funkce a pracovat s dlouhými seznamy.
Školení Správa G Suite je určené pro administrátory a správce, kteří plánují přechod na G Suite.
Školení Access podle Vašich představ - zvolte si formu školení - individuální nebo firemní školení nebo otevřený kurz Access.
Školení Excel analýza dat pro uživatele, kteří zpracovávají a vyhodnocují velké objemy dat a vytvářejí statistiky. Využijte individuální nebo firemní…
Školení Excel pro velmi pokročilé uživatele - staňte se expertem na Excel. Zvolte si individuální školení nebo firemní školení, případně otevřený…
Přijďte na školení SharePoint a seznamte se s možnostmi sdílení a spolupráce v návaznosti na Microsoft Office.
Naučte se na školení SharePoint vytvářet a spravovat firemní intranet a jeho obsah.
Zjistěte, jak automatizovat pracovní postupy pomocí aplikace Power Automate (dříve Flow) a jak vytvářet webové a mobilní aplikace i bez programování v…
Přijďte na školení AutoCAD vizualizace a naučte se vytvářet v AutoCADu fotorealistické vizualizace.
Přijďte na školení Office 365 (nyní Microsoft 365) a začněte využívat možností online služby Office 365 na maximum.
Přijďte na školení Office 365 a začněte využívat možností online služby Office 365 na maximum.


Kontaktovat firmu - AbecedaPC Consulting a.s.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a dvě ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.