Business Analysis – Modelling Business Processes

Popis kurzu na míru Business Analysis – Modelling Business Processes

Kurz připravuje posluchače ke složení certifikační zkoušky úrovně Practitioner EXIN BCS Modelling Business Processes, která je součástí kvalifikačního programu EXIN BCS Business Analysis.

Kurz rozvíjí znalosti posluchačů získané na kurzu základní úrovně Business Analysis Foundation, jehož absolvování je sice pro posluchače výhodou, ale nikoliv podmínkou.

Kurz se detailně věnuje znalostem, porozumění a uplatnění principů a postupů modelování business procesů v oblastech, jakou jsou úloha modelování business procesů v popisu chování organizace, hierarchie procesních modelů a techniky jejich popisu, modelování klíčových business procesů na úrovni organizace, modelování business procesů na úrovni procesů, dokumentace a analýza úkolů a využití GAP analýzy ve zlepšování business procesů včetně přesahu do oblasti požadavků na podporu business procesů IT systémy.

Kurz je určen

  • pro každého, kdo vyžaduje pochopení modelování business procesů a zaměřuje se na výzkum, modelování, analýzu a zlepšování business procesů,
  • zejména pak pro business analytiky, business manažery a jejich zaměstnance, manažery business změn, projektové manažery.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a jedna ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.