Vedení lidí

Popis kurzu na míru Vedení lidí

Manažerská role vyžaduje znalosti a dovednosti, kterým se do značné míry nelze naučit ve škole. Značná část tohoto učebního procesu probíhá na základě naší vlastní zkušenosti, ať už dobré, či špatné za využití našeho osobního talentu.

Častým problémem je, že manažeři věnují svůj čas úkolům, kterými by se neměli správně zabývat a které ubírají čas jiným aktivitám, jako je plánování, správné rozdělení zodpovědnosti, delegování úkolů mezi podřízenými, jejich rozvoj a motivace. Konečným výsledkem jsou v těchto případech stres, špatné využívání priorit, zaměstnanci bez vedení a kontroly, jednorázové manažerské aktivity a nekonzistentní řízení. Řešením je správné řízení a rozvoj zaměstnanců.

Program Vedení lidí věnuje pozornost faktorům, které často ač skryty, do značné míry determinují výkonnost a úspěch lidí v jejich práci. Během kurzu získají účastníci přehled o základních faktorech klíčových manažerských stylů, nárocích na rozvoj zaměstnanců a praktických nástrojích řízení lidí, které si sami vyzkouší během cvičení, která jsou součástí kurzu.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a devět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.