Rozvoj osobního potenciálu a efektivity

Popis kurzu na míru Rozvoj osobního potenciálu a efektivity

Pracovní povinnosti v moderních firmách kladou vysoké nároky na jednotlivce - jeho samostatnost a individuální výkonnost. Proaktivita, vlastní iniciativa a vnitřní motivace na sobě pracovat a dále se rozvíjet jsou vysoce ceněné vlastnosti, které posouvají jednotlivce a celou firmu dopředu.

Kurz Rozvoj osobního potenciálu a efektivity dokáže lidi otevřít tomu, aby se upřímně podívali sami na sebe, zamysleli se nad oblastmi svého dalšího rozvoje a aby v komunikaci s ostatními získali obohacující zpětnou vazbu. Součástí kurzů je osobní profil, který se věnuje například osobnímu stylu, způsobu rozhodování, silným a slabým stránkám, komunikačnímu stylu, hodnotě pro tým, možným slepým místům a návrhům pro rozvoj každého z účastníků programu.

Rozpoznání osobních motivačních faktorů, aktivní vyhledávání příležitostí v rámci firmy a soulad pracovní a osobní stránky života jednotlivce jsou klíčové faktory úspěšného dlouhodobého vztahu zaměstnanec - firma. Hlubší poznání sebe sama a svého prostředí umožní lidem aktivně porozumět příležitostem, které se jim nabízí a využít ty z nich, které jsou pro ně osobně nejlepší. Výsledkem je spokojenost zaměstnanců, jejich dlouhodobé setrvání ve firmě a kvalitní pracovní výkon.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a devět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.