Leadership akademie

Popis kurzu na míru Leadership akademie

Leadership Akademie je uceleným programem rozvoje klíčových kompetencí potřebných k vedení a motivaci podřízených. Kromě odborného know-how se od manažerů očekává další množství dovedností zejména v oblasti práce s lidmi. Jako manažeři zjišťujeme, že faktory mimo naši přímou kontrolu - zaměstnanci - ovlivňují, jak jsme hodnocení, působí na naše výkony, úspěchy i selhání. Manažery jsme se stali proto, abychom mohli ovlivňovat naše zaměstnance při práci, aby jejich činnost přinesla úspěch ve vztahu k firemním cílům a obchodním výsledkům.

Je proto naší zodpovědností vést naše zaměstnance k co nejlepším výsledkům a k co nejefektivnější práci. Abychom toho dosáhli, jsou nevyhnutelné dovednosti vedení lidí, které se na univerzitách nenaučíme.

Během let praxe jsme zjistili, že jednou z nejefektivnějších cest, jak zvýšit výkonnost manažerů, je prohloubení jejich sebepoznání. K tomu nám dopomáhá špičková diagnostika (typologie osobnosti) Insights, která tvoří základní stavební kámen naší Develor manažerské akademie. Navazující bloky naší akademie pak reflektují obsahovou náplň práce manažera - komunikace, vedení jednotlivců a týmů, jejich motivace a koučing.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a deset ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.