Přesvědčivý prodej na základě osobnostní typologie

Popis kurzu na míru Přesvědčivý prodej na základě osobnostní typologie

Kurz Přesvědčivý prodej na základě osobnostní typologie je určen pro ty, kteří potřebují prodávat na základě budovaného vztahu se zákazníkem. Je postaven na principu, že prodejní proces a zejména prodejní rozhovor je potřeba modifikovat a přizpůsobit individualitě zákazníka. V centru zájmu je zákazník jako osobnost se svým individuálním komunikačním stylem, stylem rozhodování, osobními preferencemi a vnitřním systémem hodnot.

Každý prodejce ví, že různí zákazníci mají různé povahy. Každý slyší na něco jiného, s některými zákazníky je radost pracovat, s některými je to naopak velmi těžké. Kurz učí účastníky orientovat se v odlišnostech různých osobnostních typů, identifikovat signály, které vypovídají o příslušnosti k určitému typu a přizpůsobit své chování tak, aby byl dosažen očekávaný výsledek výhodný pro obě strany.

Součástí kurzu je osobnostní profil každého účastníka, který popisuje jeho silné a slabé stránky a návrhy pro rozvoj nejen v obecné rovině, ale také detailně v jednotlivých fázích prodejního procesu. Absolventi tohoto kurzu jsou proto schopni najít cestu mezi individualitou svou a svého konkrétního zákazníka a budovat vzájemně prospěšný obchodní vztah.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a devět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.