Telesales

Popis kurzu na míru Telesales

Prodej po telefonu je často využívanou prodejní metodou. Tato metoda může být velice efektivní, pro prodejce je však často nepříjemná a nejméně vyhledávaná. Nejsme zvyklí mluvit po telefonu s cizími lidmi, máme pocit, že obtěžujeme. Procento úspěšnosti při prodeji přes telefon je nízké a proto tento způsob prodeje může přinášet frustraci a rezignaci v situaci, kdy naopak odhodlání a výdrž přináší úspěch.

Trénink shrnuje používání telefonního prodeje jako specifické prodejní metody, jeho výhody i nevýhody a představuje nezbytné dovednosti, kterými se vyznačuje úspěšný prodejce. Dále účastníky stručně provádí základy efektivní komunikace se zvláštním důrazem na vysvětlení a procvičení asertivní komunikace a zvládání konfliktů. V dalších částech se trénink věnuje zásadám zahájení, průběhu a ukončení správného prodejního telefonního rozhovoru a praktickému nácviku doplněného o zpětnou vazbou.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a sedm ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.