Prezentační dovednosti

Popis kurzu na míru Prezentační dovednosti

Každý ty situace známe. Musíme partnerům představit naši společnost, zákazníkům nový výrobek či službu, kolegům očekávání společnosti a výsledky, manažerům nový systém. Musíme naše myšlenky přenést do takové formy, aby je všichni posluchači pochopili tak, jak chceme.

Každý z nás už někdy zažil prezentace, kde posluchači rozuměli pouze několika bodům z celého velkého množství informací. Člověk, který prezentoval, nebyl zajímavý, téma prezentace nebylo přizpůsobeno vědomostem posluchačů, vizuální pomůcky spíše prezentaci narušovaly než podporovaly. Mnoho drobných chyb, které zásadně zničí profesionální a výbornou prezentaci.

Čím výše v manažerské hierarchii jsme, tím lépe bychom měli prezentovat. Jedna z hlavních dovedností, jak se dostat vpřed, je také prezentační dovednost. Vstaneme a začneme mluvit. To jsou momenty, u kterých nedostáváme druhou šanci. Tehdy a tam musíme podat ten nejlepší výkon. Nikdo se řečníkem nenarodil. I ti nejlepší se učili ze svých chyb a chyb ostatních.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a jedna ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.