Systémy řízení jakosti podle norem ISO 9000:2000

Popis kurzu na míru Systémy řízení jakosti podle norem ISO 9000:2000

Nosné personální procesy v systémech řízení jakosti podle norem ISO 9000:2000        Požadavky normy ISO 9001:2000 na proces vzdělávání a rozvoje pracovníků                  Systém vzdělávání a rozvoje pracovníků a jeho dokladování                                          Analýza potřeb vzdělávání                                                                                      Realizace vzdělávání                                                                                            Hodnocení účinnosti vzděláváníVzdělávání a rozvoj pracovníků jako součást strategie řízení lidských zdrojů, jako konkurenční výhoda                                                                     Tvorba systému vzdělávání (včetně návaznosti na systémy řízení jakosti dle norem ISO 9000:2000)                                                                                                           Základní vzdělávací cyklus (analýza potřeb vzdělávání, plánování a realizace vzdělávání a hodnocení efektivity vzdělávání)                                                                                 Trendy v oblasti vzdělávání a rozvoje pracovníků

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a čtyři ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace