Rekvalifikační kurz - Krajinář

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis

  Mgr. Miroslava Komárková, RNDr. Jiří Žlebčík, Ing. Aleš Rudl, Ing. Hana Prskavcová, Mgr. Olga Radová, Jiří Burda, Ing. Jitka Štěpánková, Zuzka Rejzková, DiS.

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  SOŠ Drtinova, Praha 5
 • Termín

 • Doba trvání:
  28 dní
 • Počet vyučovaných hodin:
  180
 • Akreditováno MŠMT:
  ano
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Rekvalifikační kurz - Krajinář

Krajinář pěstuje a vysazuje okrasné rostliny, provádí údržbu zeleně v zahradách, parcích a krajině, realizuje krajinářské úpravy.Kurz je určen pro všechny.

Absolvent kurzu se uplatní jako kvalifikovaný pracovník při zakládání a údržbě veřejné i soukromé zeleně, uplatní se také v okrasných školkách, v lesních závodech a zahradnických firmách, které se zabývají navrhováním a realizacemi krajinářských úprav.Kurz je určen i pro ty, kteří chtějí získat znalosti a dovednosti ze zahradnického oboru a využít je na svých soukromých zahradách, nebo plánují začít v tomto oboru podnikat.

Obsah kurzu: Poznávání taxonů okrasných rostlin používaných pro venkovní výsadby, výsadba okrasných rostlin včetně ošetření po výsadbě, ošetřování rostlin ručním nářadím, aplikace ochranných prostředků proti chorobám a škůdcům, řez okrasných dřevin na trvalém stanovišti, zakládání a údržba travnatých ploch, vyměřování sadovnické a krajinářské úpravy, orientace v sadovnickém projektu, údržba zahrad, parků a krajiny, péče o vzrostlé a památné stromy, údržba stavebních prvků v krajině, tvorba zahrad.

Kurz je zakončen zkouškou z profesní kvalifikace Krajinář.

Příloha doplňující kurz Rekvalifikační kurz - Krajinář

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - KMV - Zahradnické kurzy - Mgr. Miroslava Komárková

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a deset ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

KMV - Zahradnické kurzy - Mgr. Miroslava Komárková

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Ždírec 18, Doksy 472 01

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace