Manažer logistiky

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  8 dní
 • Počet vyučovaných hodin:
  48
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Manažer logistiky

Úvod
Optimalizace všech materiálových, informačních a finančních toků (logistika), a to jak v rámci firmy, tak i ve vztahu k jejímu okolí – zákazníkům, je jedním ze základních předpokladů konkurenceschopnosti na trhu za současných podmínek. Správná manipulace, skladování, balení a rychlá dodávka rozhodují velkou měrou o úspěšnosti firmy. Záměrem kurzu je připravit účastníky na kvalifikovaný výkon činností v logistických útvarech firem a zvýšit odbornou způsobilost pracovníků logistických útvarů pro moderní způsoby řízení nákupu a prodeje, zásob, skladování, balení a dopravy. Účastníci kurzu se seznámí s nejnovějšími tuzemskými i zahraničními poznatky v této oblasti.

Cíle
Na základě nabytých znalostí budou absolventi kurzu schopni aplikovat ve firemní praxi moderní a efektivní zásady řízení nákupu a prodeje, zásob, skladování, balení a dopravy.

Obsah
Logistika a její postavení v organizaci, logistický audit. Sklady a skladování. Bezpečnost v logistice a skladování. Marketing a logistika. Logistika v nákupu a prodeji. Řízení zásob. Doprava. Rizika v dopravě; nejčastější příčiny škod a závad, ochrana před nimi. Supply chain management. Metody a postupy logistického řízení. Průmysl 4.0 a jeho průmět/nároky na změny v logistickém řízení. Základy plánování a řízení projektů pro manažera logistiky. Manažerské minimum pro logistiky. Manažerský controlling v logistice.

Metodika
Interaktivní výklad, příklady z praxe, případové studie, závěrečný test.

Určeno
Pracovníkům managementu logistických, obchodních, ekonomických a výrobních útvarů.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace