HR manažer – akademie pro personální manažery

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  11 dní
 • Počet vyučovaných hodin:
  66
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu HR manažer – akademie pro personální manažery

Úvod
Řízení lidských zdrojů v podnicích se stává stále důležitějším faktorem úspěchu. Personalisté a HR manažeři tak ve spolupráci s ostatními manažery řídí to nejcennější ve firmě – lidské zdroje. Účastní se výběru vhodných pracovníků, spolu s manažery mají možnost pracovníky vést a motivovat a vytvářet tak podmínky pro kvalitní spolupráci a úspěch celé firmy. Kurz HR manažer nabízí možnost seznámit se se všemi aspekty personální práce a poskytnout tak pracovníkům na této pozici ucelený soubor znalostí a dovedností v souvislostech, které tato pozice vyžaduje. Program vedou zkušení lektoři s bohatou personální a konzultační praxí ve výrobních i nevýrobních firmách.

Cíle
Hlavním cílem tohoto programu je připravit účastníky na praktický výkon pozice HR manažer/personalista a získat komplexní všeobecný přehled v oblasti řízení lidských zdrojů, včetně nových trendů.

Obsah
Management lidských zdrojů a personalista jako leader firemní kultury. Personalista jako expert na komunikaci a podporovatel týmové spolupráce. Pracovní právo pro personalisty. Popisy pracovních míst, kompetenční model. Efektivní získávání a výběr zaměstnanců, vedení výběrového rozhovoru. Jak zvyšovat motivaci a hrdost zaměstnanců. Řízení a hodnocení pracovního výkonu zaměstnanců. Systém odměňování a benefitů. Systematické vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Personální audit a jeho možnosti.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, testy, hraní rolí, modelové situace, videotrénink.

Určeno
Akademie je určena především začínajícím personálním ředitelům, HR manažerům a všem pracovníkům personálního oddělení, kteří mají zájem o ucelené vzdělání v oblasti řízení lidských zdrojů. Dále je vhodný pro majitele a ředitele společností, kteří chtějí získat přehled o všech činnostech v této oblasti.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace