Řízení procesů logistiky

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  2 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  12
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Řízení procesů logistiky

Úvod
Dnešní doba je charakteristická rychle se měnícími požadavky zákazníků a rychle se měnící nabídkou konkurenčních firem. Na to musí být každý podnikatelský subjekt připraven a musí na tyto změny reagovat procesním chápáním, organizováním, řízením a zdokonalováním všech podnikových procesů. Rozložíme-li dobu dodání výrobku zákazníkovi na činnosti výrobní (přidávající hodnotu) a činnosti logistické (nepřidávající hodnotu) zjistíme, že logistické činnosti tvoří až devadesát procent z doby dodání výrobků zákazníkovi. Z toho je zcela patrný význam logistických činností, které jsou pro podnikatelský subjekt nejen významné, ale přímo strategicky důležité.

Cíle
Pochopíte význam logistiky v celkovém konceptu procesního řízení podniku, včetně zasazení do integrovaného systému zlepšování podnikových procesů. Budete schopni přiřadit priority a vybrat nejefektivnější zlepšení ve smyslu zkrácení doby dodání výrobku zákazníkovi. Může se jednat o následující podrobnější cíle: zjistit souvislosti a návaznosti mezi výrobními a logistickými procesy, pochopit celkový význam a vliv logistických procesů na konkurenceschopnost podniku, osvojit si základní logistické metody a principy, naučit se hodnotit logistické procesy a operace.

Obsah
Podniková logistika. Nákupní logistika – logistika materiálového zásobování. Výrobní logistika – pohyb materiálu ve výrobním systému. Logistika distribuce hotových výrobků. Hodnocení a kvantifikace logistických procesů.

Metodika
Interaktivní výklad, případové studie, příklady.

Určeno
Pro logistiky, projektové manažery a management firem.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a deset ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace