Pracovní právo pro personalisty

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis

  Odbornou garantkou a lektorkou kurzu Pracovní právo pro personalisty je Mgr. Romana Náhlíková Kaletová, advokát specializující se na pracovní právo, která od roku 2009 do roku 2014 spolupracovala jako advokát s advokátní kanceláří Randl Partners a v roce 2015 otevřela vlastní advokátní kancelář. Mgr. Romana Náhlíková Kaletová je autorem celé řady pracovněprávních odborných článků, je členem kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů (AKV) a zakládajícím členem asociace advokátů specializujících se na pracovní právo – Czech Employment Lawyers Association (CzELA). Mgr. Romana Náhlíková Kaletová bude přednášejícím následujících tematických modulů: Základní pracovněprávní vztahy, vznik pracovního poměru a změna pracovního poměru, DPČ a DPP; Skončení pracovního poměru; Dovolená, překážky v práci, mateřská a rodičovská dovolená; Náhrada majetkové a nemajetkové újmy v pracovněprávních vztazích, Osobní údaje v personalistice; Pracovněprávní spory a praktický workshop.

  JUDr. Dominik Brůha, Ph.D., advokát se specializací na pracovní právo a právo ve zdravotnictví, zprostředkovatel a rozhodce kolektivních pracovněprávních sporů, bude přednášet téma Pracovní doba a doba odpočinku, Homeoffice.

  Mgr. Marie Janšová, partnerka advokátní kanceláře LEGALITÉ advokátní kancelář s.r.o. specializující se na pracovní právo, která se ve své praxi zaměřuje na pracovní právo, včetně kolektivních pracovních vztahů, právní vztahy statutárních orgánů společností a ochranu osobních údajů, bude přednášet téma Odměňování, srážky ze mzdy a náhrady výdajů poskytované zaměstnanci v souvislosti s výkonem práce; Přechod práv a povinností z pracovněprávních vztahů a Vysílání.

  Mgr. Aleš Kalvoda, vedoucí inspektor Oblastního inspektorátu práce pro Ústecký kraj a Liberecký kraj, bude přednášet téma Zaměstnanost a inspekce práce.

  Ing. Ditta Hlaváčková, partnerka společnosti Proxy, a.s., která se specializuje na daňové poradenství a účetnictví, bude přednášet téma Daňová abeceda pro personalisty.

   

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  FF UK, Celetná 20, Praha 1, Česko
 • Termín

 • Doba trvání:
  10 dní
 • Počet vyučovaných hodin:
  40
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Pracovní právo pro personalisty

Katedra andragogiky a personálního řízení, Filozofická fakulta, Univerzita Karlova, bude v rámci programu celoživotního vzdělávání opět realizovat od ledna 2019 kurz Pracovní právo pro personalisty. Garantkou tohoto kurzu je vedoucí katedry PhDr. Renata Kocianová, Ph.D.

Kurz je zaměřen na pracovní právo jako významnou oblast efektivního personálního řízení, kromě zákoníku práce se orientuje na související právní předpisy, využívána je česká a evropská judikatura napomáhající účastníkům porozumění problematice a jejímu využívání v praxi, součástí kurzu je nejen řešení obecných praktických příkladů z personální praxe, ale účastníci kurzu mají v rámci jednotlivých témat také prostor pro své dotazy.

Odbornou garantkou a lektorkou kurzu Pracovní právo pro personalisty je Mgr. Romana Náhlíková Kaletová, advokát specializující se na pracovní právo, která od roku 2009 do roku 2014 spolupracovala jako advokát s advokátní kanceláří Randl Partners a v roce 2015 otevřela vlastní advokátní kancelář. Mgr. Romana Náhlíková Kaletová je autorem celé řady pracovněprávních odborných článků, je členem kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů (AKV) a zakládajícím členem asociace advokátů specializujících se na pracovní právo – Czech Employment Lawyers Association (CzELA).

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Katedra andragogiky a personálního řízení FF UK

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a deset ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Katedra andragogiky a personálního řízení FF UK

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Celetná 20, 116 42 Praha 1

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace