Implementace videokonferenčníc h řešení v prostředí UC

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis
  Pecenka Lukas
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8
 • Termín

 • Doba trvání:
  4 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  32
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Implementace videokonferenčníc h řešení v prostředí UC

Cíle kurzu

Seminář je určen pro účastníky, kteří absolvovali seminář COLLAB1, případně COLLAB2. Cílem tohoto 4 denního semináře je seznámení účastníků s problematikou a administrací Cisco Unified Collaborations videokonferenčních systémů. Seminář nabízí detailní přehled video konferenčních koncových zařízení, srovnání dostupných Cisco Collaboration technologií pomocí kterých lze uskutečnit audio / video hovory s 3 a více účastníky s možností sdílet obsah během těchto hovorů. Součástí semináře je praktická konfigurace WebEx 2.5 on premise a jeho integrace s Cisco Unified Call Manager (CUCM) 10.6. Konfigurace video konferenčního řešení prostřednictvím Cisco TelePresence Video Communication Server Control X8.5, Cisco Telepresence Conductor XC 3.0 s centralizovaným CUCM. Seznámení účastníků s konferenčními mosty Cisco Telepresence Server a Multipoint Control Unit. Možnosti konfigurace video konferenčních místností a eskalace hovoru z 2 na tři a více účastníků. Praktická konfigurace

Obsah kurzu

+ Cisco Unified Collaboration video terminály+ Cisco řešení pro webové konference+ WebEx + WebEx cloud + WebEx on premise+ Konference s využitím VCS/CUCM a integrace s + Cisco Telepresence Conductor + Cisco Telepresence Server + Cisco Multipoint Control Unit+ Ad/Hoc conferencing+ Rendezvous conferencing+ Multiway conferencing+ Multisite conferencing+ Konference s využitím DSP (PVDM3)

Předpoklady

Kurz je vhodný pro účastníky, kteří již teoretické znalosti Cisco UC řešení, resp. absolvovali kurzy COLLAB1 a COLLAB2.

Studijní materiály

Účastníci obdrží kopii předváděných prezentací.
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - ALEF NULA, a.s.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a šest ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

ALEF NULA, a.s.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Pernerova 691/42, 186 00 810

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.