Business Brunch ® Zpětná vazba

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis
  PhDr. František Hroník PhDr. František Hroník

  Ředitel společnosti Motiv P a odborný garant kvality jejích rozvojových a poradenských programů. Zkušený psycholog, lektor a kouč. Autor odborných publikací.


 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
 • Termín

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Business Brunch ® Zpětná vazba

Business Brunch® je inspirativní vzdělávací akce, kterou navštěvují pracovníci, manažeři, personalisté a ředitelé z různých organizací. Stěžejním bodem programu je vystoupení řečníka, který hovoří o důležitých, ale zároveň aktuálních tématech. V neposlední řadě je součástí každého setkání také virtuální kurz, tištěná příručka a videa. 

Nejen pochvala dokáže motivovat k lepšímu výkonu. Pomoci může také dobře míněná konstruktivní kritika, ze které si druhá strana odnese podněty umožňující její vlastní růst. Zakladatel kybernetiky Norbert Wiener, kdysi prohlásil - “Jak mám vědět, co jsem řekl, dokud jsem neslyšel odpověď?” Tato myšlenka je myšlenkou zpětné vazby, která představuje nejdůležitější součást aktivní komunikace. Nedíváme se ale jen zpět, ale také dopředu a podle pohyblivých cílů korigujeme své chování. Zaměříme se také na praktickou aplikaci, budeme si říkat jaké jsou naše možnosti a věnovat se budeme i cílům, které pojmeme jinak. To vše bude tématem pro letošní první Business Brunche ®.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - agentura Motiv P s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

agentura Motiv P s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Řehořova 14, 618 00, Brno

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.