Veřejný opatrovník - online kurz

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis
  Mgr. Tomáš PAVLÍČEK
 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  online kurz
 • Termín

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis jazykového kurzu Veřejný opatrovník - online kurz

Seminář je určen pro zaměstnance obcí vykonávajících úkoly veřejného opatrovníka a jejich nadřízeným pracovníkům (včetně starostů), jakož i dalším osobám, jež se věnují problematice veřejného opatrovnictví.
Cílem kurzu je seznámit účastníky s aktuálními problémy veřejného opatrovnictví (z pohledu vhodného řešení) a příslušnou judikaturou, aktuálním metodickým pokynem MVČR (Základní informace pro obce, jako veřejné opatrovníky) a právy a povinnostmi opatrovníků, jež jsou s činností veřejného opatrovníka spojeny (včetně odpovědnosti zaměstnanců). Podstatnou součástí výkladu je rozbor aktuálních problémů účastníků.
Program semináře:
Aktuální postřehy z praxe v oblasti opatrovnictví se zaměřením na praktické problémy v životě opatrovníků, právní rámce činnosti veřejného opatrovníka a jeho základní povinnosti, zvláštní odborná způsobilost a odpovědnost pracovníků veřejného opatrovníka, aktuální metodický pokyn MVČR (Základní informace pro obce, jako veřejné opatrovníky), interní směrnice veřejného opatrovníka, problematika schválení právního jednání soudem, zásahy do integrity opatrovaných, dluhy a jejich řešení, nakládání s finančními prostředky, vyúčtování správy a soupis jmění, ....
Diskuse, dotazy (již v průběhu).

UPOZORNĚNÍ:
Školení je nutné mít uhrazeno nejpozději den před konáním kurzu.
Po úhradě školení obdržíte přístupové údaje, kterými se budete moci ke kurzu připojit.
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde


Kontaktovat firmu - TSM spol. s r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a pět ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

TSM spol. s r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

60200 Brno

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.