Základní informace o školení

Kurzy vypisujeme na 1 až 5 dní podle obsahu a náročnosti probrané látky. Začátek školení je 8:30, konec v 16:00. V první den jsou účastníci uvítáni na recepci, kde je seznámíme se základními informacemi a poradíme, kde naleznou učebnu. V ceně všech školení je občerstvení, obědy a originální materiály v angličtině (kromě kurzu MPKI a DB-DESIGN, kde jsou vlastní materiály v češtině). Na konci kurzu účastník obdrží certifikát.

Objednání kurzů

Kurz si můžete objednat kliknutím na tlačítko „Objednat“ u konkrétního kurzu a vyplněním následného objednávkového formuláře.

ODHLÁŠENÍ ÚČASTI

  1. Jestliže se z vážných důvodů nemůžete zúčastnit kurzu, na který jste přihlášeni, sdělte nám tuto skutečnost co nejdříve. Podle možností a po dohodě s vámi se pokusíme vás zařadit do některého z dalších termínů. Jinou možností je vyslat na kurz místo sebe jinou osobu, která nám tuto skutečnost oznámí při zahájení kurzu.
  2. Pokud se bez předchozího sdělení nedostavíte na kurz, který jste zaplatili, pošleme vám pouze příručku.

ZMĚNA TERMÍNU

OKsystem si vyhrazuje právo ve výjimečných případech změnit termín kurzu. Nový termín vám v takovém případě včas oznámíme. Pokud se nebudete moci zúčastnit ve změněném termínu, vrátíme vám zaplacenou částku.

Ochrana investic do vzdělání

Odešla Vám vyškolená osoba ze společnosti? Nezoufejte: Při odchodu vyškoleného člověka od firmy v době od tří měsíců do jednoho roku od konání příslušného kurzu vyškolíme náhradníka zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem. Nové studijní materiály neposkytujeme, je možno je dokoupit zvlášť. Absolventi kurzů mají jedinečnou možnost zopakování absolvovaného kurzu nebo jeho části zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem. Tyto dvě nabídky se nevztahují na kurzy Oracle a Cisco.

Slevy a výhody

Slevy

Pro stálé i nové zákazníky nabízíme tyto slevy

Uvedené slevy nelze sčítat. Pro další nabídky slev sledujte akční nabídky ke kurzům na našem webu.

Věrnostní program

Pro zákazníky školicího střediska jsme připravili nový věrnostní systém. Pokud se rozhodnete absolvovat další kurz do 6 měsíců ode dne vystavení certifikátu potvrzujícího úspěšné absolvování kurzu v našem školicím středisku, máte možnost získat dárkový balíček věrného zákazníka. V každém z balíčků je mimo jiné obsažena kniha dle vlastního výběru z nabídky vydavatelství ComputerPress.

Další služby

Spolupráce nad rámec školení

Byli jste u nás na školení? Potřebujete se ještě poradit, zkonzultovat postup? Zavolejte našim lektorům: Poskytujeme dva telefonické dotazy k tématům probíraným v kurzu zdarma. Samozřejmostí je i konzultace přes email.

Školení na míru

V případě Vašich potřeb je možné individuálně dohodnout jiné podmínky. Naše kurzy je možné absolvovat i v anglickém jazyce, provádíme školení či konzultace u zákazníka, nebo dohodneme speciální osnovu kurzu.

Využijte našich zkušeností z různých projektů

Společnost OKsystem nabízí konzultační služby ve všech oblastech, ve kterých nabízí zároveň i školení profesionálů. Naši certifikovaní lektoři jsou připraveni v místě zákazníka nabídnout tyto služby:

Pro podrobnější informace navštivte stránku Odborné konzultace.

Testování profesionálů

Staňte se opravdovými profesionály ve svém oboru. Odborné certifikace potvrzují získané znalosti a zvyšují pověst osoby, ale v mnohých případech i samotné organizace. V mnohých případech jsou certifikace dokonce vyžadovány zaměstnavatelem. V našem testovacím středisku proto provádíme testování pro certifikační programy desítek světových firem.

Pro podrobnější informace navštivte stránku Testování profesionálů.

Prodej odborné literatury

V naší firmě si můžete zakoupit odbornou literaturu z vydavatelství Computer Press. Knihy jsou k dispozici účastníkům našich školení. Nabídku pravidelně obnovujeme a doplňujeme o aktuální tituly. V naší nabídce najdete i literaturu vztahující se ke kurzům, které pořádáme.